Ons team

Enthousiast, ervaren, betrokken en met veel energie staat ons team elke dag klaar. Ons team is een mix van startende en ervaren leerkrachten. Iedereen uniek en met zijn eigen kennis, inzichten en ervaringen. Een bontgezelschap van verschillende personen bij elkaar. Waarbij we leren van en met elkaar.

Team

Brenda van der Slikke

Directeur

directie.vlinderboom@cnsede.nl

Team

Lisa van der Lingen

Intern Begeleider

ib.vlinderboom@cnsede.nl

Team

Alysha Cuperus

Leerkracht groep 1-2b

alysha.cuperus@cnsede.nl

Team

Jonneke van Eijk

Leerkracht groep 1/2a

j.vaneijk@cnsede.nl

Team

Roshilde van Eldik

Leerkracht 1-2a

r.vaneldik@cnsede.nl

Team

Sandra Oostenrijk

Leerkracht groep 3

s.oostenrijk@cnsede.nl

Team

Mariëtte Wijnholds

Leerkracht groep 4

mariette.wijnholds@cnsede.nl

Team

Hanneke van der Made

Leerkracht groep 4

h.vandermade@cnsede.nl

Team

Tamara Ansink

Leerkracht groep 5

t.ansink@cnsede.nl

Team

Femke van Dijk

Leerkracht groep 5

f.vandijk@cnsede.nl

Team

Cyrelle Schep

Leerkracht groep 6

c.schep@cnsede.nl

Team

Bilitis van der Steen

Leerkracht groep 6

b.vandersteen@cnsede.nl

Team

Marfred van Leijenhorst

Leerkracht groep 7

m.vanleijenhorst@cnsede.nl

Team

Lisa Polman

Leerkracht groep 7

l.polman@cnsede.nl

Team

Hilde van Huigenbos

Leerkracht groep 8

h.vanhuigenbos@cnsede.nl

Team

Ilse van den Bos

Leerkracht groep 8

i.vandenbos@cnsede.nl

Team

Daniëlle Switzer

Onderwijsassistent

d.switzer@cnsede.nl

Team

Angela Pattinasarany

Onderwijsassistent

a.pattinasarany@cnsede.nl

Team

Hilda Maliepaard

Administratief medewerker

administratie.vlinderboom@cnsede.nl

Team

Tessa Bulten

Vakdocent gym

t.bulten@cnsede.nl

Team

Martin van der Hoofd

conciërge